...::: KtO Ma NaDzIeJe tEn i wE lZaCh sIe sMiEjE :::...

...:::śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą
nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo
mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią
czy ostatnia pierwszą:::...



..::KSIĘGA GOŚCI::..



[ pOoGląDaJ][ WpIsZ SiE ]

...::: Po co komu miłość?
Skoro ta druga osoba
cały czas okłamuje?!
Mówi, że kocha a żartuje
Mówi, że tęskni a tylko gra.
Snuje plany, daje nadzieje
A potem wali cały świat...
Zabiera wszystko
Zostajesz z niczym
I cały czas łkasz...



...:::Odchodzisz,
bez słów.
W milczeniu głośnym przemyka chłód.
Zabierasz wszystko,
co twoim było, tylko mą miłość
zostawiasz siłą.
Na skrawku nędzy, gdzie płoną dusze,
których łez nigdy nikt nie osuszył:::...



...:::Najbardziej odczujesz
brak jakiejs osoby
Gdy bedziesz siedział
Obok niej
i wiedział ze Ona
Nigdy nie bedzie Twoja:::...


..::LINKUSIE::..

JA
SuPer oBrAz3CzQi"
SuPer gIfY 3D"

..::BLOGI PRZYJACIÓŁ::..

setka
KamCia
Blondiii
ŻaneTka

pOzDro dLa koffAnYcH pSyJacIóŁ:


Blondiii
świonQi
Paulinki
Żanetki
Łukasza
BraciszQa Zipera
Koszcza
BraciszQa Chiny
Całego NoYbAu



Nadzieją żyję,
Że gdy koniec
Brudy istnienia zmyje,
Gdy czernią mnie upije
I potęgi swej użyje,
Po prostu zniknę, zapłaczę raz jeszcze
Żalem i smutkiem, bo oto nareszcie
Ujrzę światło i anioła,
Który do siebie mnie przywoła
I w pocie czoła
Zawalczy o mnie,
O mą duszę,
By ją oczyścić ze zła i żalu,
Który noszę w sobie samotnie,
Jak niechciana panna podczas balu...


..:: ARCHIWUM ::..


2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

talk.pl

Link :: 13.05.2005 :: 14:46

...:::CoŚ o mNiE:::...



Siemanko oto mój nowy blogasek =) jeżeli chcecie sie dowiedziec o mnie czegoś wiecej zajrzyjcie na moje poprzednie dwa blogi =) a napewno duzio sie dowiedzie =) Pisanie bloga uważam za fajny sposób wyzalenia sie =) jesli jest mi cięzko... czesto wpisuje coś... niestety czasem są to tragczne notki typu "samobujstwo" ale nie martwcie sie przechodzi mi po jakimś czasie... po jakim ?? hmmm.. to zależy od problemów =) czasem moshe to być rok a czasem dwa dni =) wiec nie mam określonego czasu hehe =D A tak w skrucie o mnie ... Mam 16 lat i w tym roku szkolnym kończe 3 klase gimnazjum =) a dokładniej urodzinki mam 10 czerwca =) czyli za niedłuho =) No jestem szalona jak twierdzą przyjaciele... no i sama chyba nawet tak uwazam =) Czasami łapie doła bo jestem słaba uczyuciowo =/ niestety szybko sie angażuje choć ostatnimi czasy nie wiem co jest lepsze ... zaangażowac sie zeby wszystko sie układalo... a potem jesli bedzie nie wypał znowu cierpieć tak długo... czy nie angazować i olewac wszystko a poźniej załowac ze moglo byc tak pieknie =) Pozdrawiam =* Pozdro dla SioleQ =) Setusi, Świony, Andree, Paulinki,Blondi, Ewelinki i dla bracisków Tomusia itd =
Komentuj(0)


Link :: 13.05.2005 :: 15:01

...:::WszyStKo SyPiE sIę ŁaTwIeJ nIsH uScHnięTe kFfIaTy:::...




www.pysia1989.sympatia.pl ==> a oto moje fotki =) moshecie sobie zobaczyć jak wyglądam hihihi

Za kwilecke psyjedzie moja koffana kuzyneczka =) i idziemy do kościoła bo ja mam próby z bieshmowania a ona jest moim świadkiem =) hihihi wcoraj wytrzymałam do 19,20 od17 heh =) wiec dzisiaj mam nadzieje tesh =) Pozdrafiam syskich =) napishe coś wiecorkiem =(

Kulce cemu on sie na mnie znofu obraził ?? pseciesh tak na prafde nie ma pofodu =(( HeeH a ja tak bałdzio kce nim byc =( łeeee hehe ale płakać przesh faceta sie nie opłaca...

Nie fiem cemu ale fiem ze myśle czsem jesce o moim byłym , jednakże nic z tego wiecej jush nie bedzie ... po tych trudnych dla mnie chwilach... które przeszłam jak sie rostaliśmy ... zyje dalej , sstaram sie zapomnieć do końca niestetyy tak sie jush nie da... sysko zostaje w pamieci zawshe =( Pozdro =* zresztą on jush dla mnie nic chyba nie znaczy ... moshe jedynie mam wspomnienia które mi go przypominają, ale on jako on jest jush dla mnie obojętny =)


Komentuj(0)


Link :: 13.05.2005 :: 22:02

...:::uKłAdAm tWoJe sŁoWa nA sErcA dNiE:::...



Siemanko fam =( nie fiem cemu ale jak zobaczyłam dzisiaj Łukasza (mojego byłego)to złapałam dołka =( Jeszcze jak moja kuzynka pisze eski ze sfoim chłopakiem to mi sie smutno robi bo mi sie heller przypomina =( ale cósh

Po drógie nie fidziałam XY bo, nie fiem ... HeeH zawshe mushe spieprzyć coś... ale nie mam siły jush =(( Nie fiem co mam zrobic =( kolejny rash dOoŁek =( nie mam siły na te życie =(

Siedze sobie właśnie z kuzynką i gadamy sobie =( a jutro bieshmofanie =) hehe ciekfe cy mnie dopuszczą... ja mam dziwne psecucia jakies =( nie fiem cemu =( ale spoko =(
Pozdro dla Blondiii dziekuje słonko ze moge na Ciebie liczyc =(( cmokuski dla ciebie =* =(
Komentuj(5)


Link :: 15.05.2005 :: 13:18


...:::cHce CiE tAkiM jAkiM jEsTEś, TyLko w ToBiE wIdZe seNs:::...



Siemanko wam wsazystkim =) Wczoraj miałam super dzień =) hihihi Ja Becia, koszczi, stasiu, siedzieliśmy sobie w parku, potem dołączyła do nas żanetka i china =) Dopiero ok 24 byłam w domku =) wiec pomyślcie jaka była zabawa jak oblewaliśmy jeszcze moje bieżmowanie... Heeh moshe besh szczegułów...

Po za tym to dziwnie sie czuje bo mam lekkiego dołka =p hihihi wczoraj jak nienormalna sie śmialam z tego... tyle dobrze ze było fajowo i śmiesznie, Aha bym zapomniała... pośpiewałyśmy sobie z Beatką a no i jeszcze stasiu z nami śpiewał... byla na prawde super zabawa... tak jak wam powiedziałam wam wczesniej dziekuje za to ze ze mną jesteście =) Pozdro narazie kończe bo własnie wstałam :glupek :)

A propo tytułu ... ja naprawde kce z tobą być ale wiem ze tego nie rozumisz i odpierdzielasz jakieś szopki jebane ... ja mam pecha i tyle mi moshe nikt nie jest przypisany =((( XY ja chce z tobą być :(
Komentuj(2)


Link :: 15.05.2005 :: 22:38

...:::zErO HumOrU:::...



Pojechałam dzisiaj z Betinką na michaly żeby spotkac sie z takimi kolesiami :) hihihi... no i szczeze nudno było troszke... mialam nadzieje ze sie rozkręci, ale jakoś nic z tego... Ciekawe czy bedą sie chceili z nami spotkac jesczze raz hehe no pozyjemy zobaczymy :)
Potem poszłam do koffanego braciska :) po 0,5 :) hihi. Następnie do domku naa chwilke i przyszedł Stasiu :) i poszliśmy jeszcze raz po Tomka (braciszka) a no i oczywiście miedzy czasie przyjechała świona :D hihi. Poszliśmy wszyscy do parku z moimi 2 piwkami i 0,5
oczywiście ja postawiłam te 0,5 ale nie wypiłam ani kieliszka z tego... nie miałam ochoty jakos... ale na szczescie świona polewała non stop Stasiowi i upiła go chyba :P ja tgo piwka pierwszego nie wypiłam sama bo z braciszkiem :) może pół wypiłam ... a te drugie zostawiłam sobie na następną sobote :wink: ale gdzie to nie powiem. Nie miałam wogóle ochoty pić...
Widziałam pewną osobe ... której można powiedziec chyba nie chcialam widzieć... bo wspomnienia mi wróciły... ale licze sie z tym ze tak bedzie... bo to wspomnienia sa najgorsze że wracają wtedy kiedy nie chcemy :( ale jakoś to musi być...
Brakuje mi pewnej osoby a mianowicie pana XY :(:(:( ale nie wiem jak to bedzie... chyba wszystko skończone ;( ehhh ja to mam pecha ;(:(:( Pozatym nic ciekawego sie nie działo :) Słucham sobie teraz piosenek i siedze na gadu ... ale zaraz mykam sie wykąpać i do łóżeczka... ładnie spać :):):) hihi... Chciałabym napisac panu XY jakiegoś esemeska... ale zupełnie nie mam pojęcia jakiego :(
No dobra bede już kończyć bo zaczynam pisac bez sensu chyba hehe
Pozdro dla wszystkich z wczoraj i dzisiaj

PS... mało bym nie zapomniała...:glupek Pozdro dla koffanej żanetki która wczorajk poznalałm :) jesteś na prawde super i dzieki za to cio napisałaś mi na gg :) mam nadzieje ze zycie taki figiel zrobi bo inaczej bedzie trudno :( Buziaczki do ciebie :* i nie przejmuj sie tą co na ciebie gada :) młuuuaaa
Pozdro sIolQi :* a za tydzien w sobote Aurelcia chyba z nami pójdzie ... jupi :):):) :D
Setka szkoda że o mnie zapomniałas już... :( ale rozumiem ... jak są nowi starzy idą na drugi plan syskiego :( papa pozdro dla Ciebie :*
Komentuj(0)


Link :: 16.05.2005 :: 00:16

...:::TrOsZkE aFoRyZmÓw:::...



*Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

*Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to jedno co mu zostało...

*Kto ma nadzieję, ten i we łzach się śmieje.

*Piękna jest tylko prawda, i tylko ona jest godna miłości

*Miłość to tylko puste słowa, które nic nie znaczą.... - ?

*"Nienawiść to popioły po wielkiej miłości"-

*Rozpacz po stracie ukochanej osoby uświadamia nam, jak bardzo ją kochamy.

*Gdy ślepo zakochany przejrzy, zwykle nie ma już na co patrzeć

*Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci; jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

*Kochać a później stracić to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić...

*Najbardziej zbyteczna rzecz w nieszczęściu - to łzy

*Łzy to zmaterializowane cierpienie; gdy spłyną lżej się robi na sercu

Komentuj(1)


Link :: 16.05.2005 :: 12:53


...:::BaJe:::...



Siemanko wam syskim =* dzisiaj nie poszłam do szkoly , bo źle sie czuje ... mam kaca ale moralnego... tak to czasem bywa jush :(:(:( mam dołka ale walić to :glupek hihihi staram sie nie przejmowac... czasami to nie takie proste... Dlaczego ja musiałam widziec wczoraj Łukasza :( nie chciałam :(
Ale w sumie on jest jush przeszłośćią... mushe życ dalej i nic na to nie poradze :(
Chciałabym być z Panem XY ale fiem ze nie bede :( i to tesh mnie zaczyna dołać... jak moshna być takim indywidualistą :( heeh i nie patrzyć na uczucia innych osób :(
Pozatym to nie mam jush narazie co pisać :( Braciszek tesh mnie olał bo nie przyszedł do mnie o 12,00 :( eh no tak jush bywa :( Pozdrowienia

PS... świona kochana SiolQa :(=* nie przejmuj sie tymi cwelami... jak cos to oni tego pożałują :( zobaczysh... pamietaj że zawshe jesteś z Tobą =* muuua pa :przytul
Komentuj(0)


Link :: 16.05.2005 :: 13:07

...:::cHoRa nA mIłOśĆ:::...



Siemanko ten blog co 10 minut inaczej wygląda... więc sie nie dziwcie... próbuje z niego zrobić cos... hihihi Za niedługo bedzie księga gośći w sumie to była ale tylko przez chwilke bo mi sie nie podobała hehe co o tym myślicie ?? Pozdro
Komentuj(7)


Link :: 16.05.2005 :: 16:46

...:::kTo mA nAdZiEjE tEn i We łZacH sIę śMiEjE:::...




Siemanko powiadamian że zrobiłam jush księge gości i bardzo chętnie zapraszam do jej oglądania i oczywiscie wipsywania sie =)

Pozatym pisałam do pana XY zeby był jak moshe około 16,30 u mnie, nio i nie było go... moshe bedzie moshe nie... zobacymy =] No ale pozatym to spoko... Moja mamuśka domyśla sie ze nie byłam w szkole ale jakoś specjalnie chyba nie jest zła =) przynajmniej mam taką nadzieje =) hihihi :) Serdeczne pozdro dla syskich cio wchodza na stronke =* Duże buziaczki dla was =) Napisze wieczorem =)bo narazie jest nudno :(


Komentuj(2)


Link :: 16.05.2005 :: 22:12

...::: Poleciał na płaska powierzchnie, przy pracy fizycznej tzn zamiataniu:::...



hihihi =) Nie no tyak na prawde to nie było śmieszne =) HeeH dzisiaj jakieś auto potrąciło faceta cio zamiatał ulice =/ i potem przyjechały pały i pogotowie... heeh nie ma to jak nasze pogotowie po 15 minutach dopiero byli :/ a ja bym zdazyła tam i spowrotem gdzieś z 5 razy hihihi wersja moja i Żanetki =) "Leciał tak wysoko - matrix reaktywacja =) potem odczepiła mu się reka i przeleciała koło nas" hehe nie no tak naprawde to nie wiem jak to było , bo nie było nas przy tym =)
Ogólnie to dzisiaj wyszłam na placyk i był ze mną Becia, Setka, Żanetka i Świona =) aaa no i potem dołączyli chłopcy hihi koszczi, haberek, i ziper =) ale tylko na chwilke... Cos czuje e braciszek sie do mnie najchetniej by nie odzywal... więc jak tak chce to niech tak bedzie
Siedzieliśmy sobie w parku i smialiśmy sie z byle czego na serio była taka jazda potem koszczi postawił cole z biedronki i chrupki ummm... ale sie zajadałysmy hihihi. Widziałam pana Xy dzisiaj heh :] a no i nawet Łukasza widziałam ale spoko
narazie kończe bo nudo troszke Pozdrowienia dla żanetki, Beci, Świony, setki

PS... szkoda ze pewnej osobie sie o mnie przypomniało... jak coś chce ale no cósh czasem, tak bywa... nie wiem co o tym myślec ale spoko... lepiej wcale nie myślec hihihi Pozdro papa =*


Komentuj(2)


Link :: 17.05.2005 :: 08:07


...:::...Jak na deszczu łza .... cały ten świat nie znaczy nic ....:::...



Siemanko dzisiaj wstałam i nie chce mi sie isc do szkoly nio ale pojde :/ moshe zobacze po drodze pana XY ( i moshe mi sie chumorek poprawi ?? HeeH... a no zapomniałabym napisac jakiego mam nieźle pierdolniętego ojca czysty down jakie szczeście ze ja z nim nie mieszkam i bardzo żadko go widuje mam nadzieje ze jush go prawie wcale ie bede widywała hihihi
POzdro dla syskich buziaczki =*Napishe coś jak wróce heeh ciekaffe jak tam w szkole papa
Komentuj(1)


Link :: 17.05.2005 :: 16:13

...:::Teraz kiedy siedze w domu sama, tęsknota niszczy mój świat:::...


Siemanko :) w szkole było tak sobie :) dowiedziałam sie ze jestem zagrożona :| niew no spoko :glupek hehe i to jesczze z angola... ale to jest kwestia oddania ćwiczeń i napisania jednego sprawdzianu :) Jutro poprawiam mate... łooo boshe :) niech jush bedą wakacje bo umre :(
Wogóle miałam takiego dołka w szkole ze to jest tragedia :( i nawet dalej mam =( Napisałam panu XY eska... na którego nie odpisał, Potem napisałam drugiego to zadzwonił i mnie opierdolił ze mam nic nie robić i ze nie może odpisywac bo jest w pracy HeeH :( to moja wina ze mam tak pojebanie teraz w domu i szkole :(:(:(:( czasem to tak bywa :( lece sie pouczyć na matematyke bo potem ide na placyQ :) hihi :glopek


Komentuj(1)


Link :: 17.05.2005 :: 21:39


...:::Trudno pośród kłopotów znaleźć życia sens:::...



Siemanko Jadzisiaj spędziłam dzionek z Żanetką, Zipkiem,Koszczem,Stasiem itd było spoko... ale ja wróciłam do domQ to az mi sie syskiego odechaciało Marek znowu .... heeh nie mam jush nawet sił o tym gadac fajnie by było gdyby sie wyprowadził... ale to nie ode mnie zalezy tylko od Mamuśki która bardzo kocham =* Dziwie sie jej że wytrzymała jush tyle w życiu , ja chyba bym tak nie potyrafiła... chociash sie z nią kłóce czasem i tak bardzo ją kocham i powiedzcie mi jak tu być szczesliwa kiedy wokól tyle problemów ?? Nio jem sobie własnie kolacje pishe z peffna osoba (XY) i mam nadzieje ze mi to jakoś poprawi chumorek ;( bo inaczej nie fiem jush cio zrobie Narazie kończe ide sie wykąpać i powtórze sobie z maty na jutrezjsza poprawe :*

PS... Jeździłyśmy sobie z koffcianym Owsikiem którego bardzo pozdrawiam Dawno go nie widzialam hihi ale nie zmenił sie wcale Pozdro buziaczki dla syskich washa Pysiunia
Komentuj(0)


Link :: 18.05.2005 :: 21:46

...:::Szukam Cie a gdy Cie widze udaje że cie nie widze =):::...



Siemka syskim mam potwornie zły chumorek heeh kto wie to wie przes cio
Pozatym dzisiaj gadałam z panem XY ... nio a mialam racje że jak bedzie coś kciał to na bank psyjdzie hehe nie no pozatym sysko spoko
Farbowałam sobie dzisiaj włoski, ale mushe jescze rash doły na czerwono bo nie za bardzo chwyciły hihi ale spoko ash tak źle chyba nie wyglądam hyyh =]
Gadałam dzisiaj z kariną na GG i moshe (mam taką nadzieje) zakopiemy topór wojenny wkońcu ... bo pseciesh takie cos nie ma sensu hehe wczas:p
Tak to ogólnie nudy ... Jutro jest dyska w szkole ale nie mam najmniejszej ochoty iść na nią wiec nie pojde zostawie sobie kase na sobote o ile bede miała jakąś kase bo teraz to kapa jak chooj ale spox
Pozdro 4 Psyjaciele =* Dziękuje syskim za wpisy i pozdrawiam serdecznie =* buziaczki 4 alll

PS... widziałam dzisiaj peffna osobe i jakoś tak fajnie ... hehe ale dÓł

Komentuj(2)


Link :: 20.05.2005 :: 23:04

...:::Zabrałeś cząstke mnie... dlatego jest mi starsznie źle:::...



Siemanko =* Dzisiaj byłam w parku z Becią, Żanetką, koszczim , świoną itd =) poszliśmy na kamyki i piliśmy :) hihihi fajna kapa :)Potem jesczze [przyszedł Łukaszi Jeep :P... gOniłam sie z Łukaszem po całym parku bo zabrałam mu smycz dla pieska =p hihihi :D śmiesznie było =p potem sie pożegnaliśmy wszyscy i poszliśmy :) odprowadzic żanetke na przystanek ... Jak pojechała wracalismy i zaczepił nas jakiś stary facet :) hyhyhy i pado ze nie umi dopic 0,5 i dał nam kajś koło 7 cm wódki =p to mamy na jutro :) hihihi i dał nam jeszcze 2 fajki... Becia powiedziała ze ja mam 18 i dlatego hahahaha ... no myśmy z koszczim ją zostawili ... al nie powiem gdzie hihihi :0 Pozdro dla moich myszek kochanych i dla wszystkich innych :):):):) Pozdrawiam ide nynać za kwilke :) tylko posłuchM JESCZZE muzy :):):) ppapa do jutra o 18 w parku :)

Ps... co do Pana XY to hehehe :D:D nie no spoko zyjemy sobie i tyle ... moshna powiedziec ze czasem sie widzimy ale to żadko bardzo... hehe :) ale spoko jakoś nie martwie sie o to tylko wkurwia mnie jedna rzecz jaką robi ale mnejsza o to :) HeeH Nie pytajcie wieć jak tam z .... bo nic wam nie opowiem :)
Komentuj(0)


Link :: 21.05.2005 :: 23:38

...::: i nie wrócą, nie wróca tamte dni .... :::...



Heh mam dołka byłam dzisiaj w parku z psyjaciómi dla których pozdro wielkie =* ale jush nie potrafie wytrzymać... boshe ile ja bym dała za jedną rzecz / osobe moshe tak bedzie lepiej całe zycie moge oddac żeby spędfzić z ta osobą pare chwil =(

ZROZUM KOCHAM CIE I NIKOGO NIGDY WIECEJ =((((((
Komentuj(0)


Link :: 22.05.2005 :: 13:44

...:::Zatrzymac czas, na chwile zapomnieć sie choć raz i śmiać :::...



Siemanko syskim dzisiaj pojechalismy na targi motorów buhahahaha szczegółów wam lepiej nie zdradze ale było super hihihihi Pozdro dla Żanetki i Szwagra którsy byli ze mna ale oczywiście zdjęcia mamy buhahaha
A po połódniu około17 jedziemy na michały ja zanetka betina i kasia do kumpli ... moshe na grila nawet hihihi ziobaczym,y jak to bedzie a potem jak zawshe do naszego parku hmmm... ciekaffe po cio =p tajemnica =p hyhyhy Pozdro 4 alL

Komentuj(2)


Link :: 24.05.2005 :: 22:47

...::: Nie mów nic, za mało o mnie wiesz, nie możesz ranić gdy tylko tego chcesz :::...



ElLo eLlO =) u mnie sysko w posadku nie pisałam ostatnio bo mi sie coś z kompem dzieje buhahaha jak zawshe =p
U mnie w sumie nic ciekawego Całe dnie spędzam z Żanetka w parQ i całą resza ekIpy hihihi i jEsT spoCzko
Pozatym jak zwykle powadziłam sie z Andłe =) haha ... nie no sorrki ale to mnie śmieszy a szczególnie te jej teskty buhahaha Powiedziałam ze bede do niej taka jaka ona jest do mnie i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie =/ Chciała wojny to bedzie ją mieć... mi sie dwa razy nie powtarza =p no ale koniec o tym Poznałam dzisiaj Lare (tzn jush wczesniej ale nie gadałam z nia) Spoko Qumpela hihi
Pozatym w czwartek pirQa i chyba pojade jak troszke sie podlecze
Gadałm sobie na gG z Kariną i spoko Mam nadzieje ze nash plan wupali buhahaha Pozatym nawet nie mam doła bo widze prafie codziennie jedna osobe i tyle mi wystarczy Tak to jush jest
HeeH ale sie rozpisałam dlatego bede jush kończyć napishe znowu coś jak stronki zaczną mi działać buhahaha
Pozdro dla wszyskich w parQu i Tuwim i syskich cio wyminiłam w nOtcE i nie tylko Buziolki dla was =*
Komentuj(0)


Link :: 25.05.2005 :: 23:48

...::: jak żyć, gdy wkoło nic nie cieszy już, bo nie mam już Ciebie :::...



...Gdy na mnie patrzysz,
Tak jakby nie pewnie.
bez zaufania i dawnej sympatii,
chcę podejść i wtulić sie w Ciebie
i poprosić
o jeszcze jedną szanse ....

... Bez Ciebie gine,
usycham w samotności.
Z każdym dniem coraz bardziej
stapiam sie ze swoim cieniem.
Nie wiem po co oddycham ...
I sny jakby nie moje...
Odkąd odszedłes ...

To wszystko mówi chyba samo za siebie tak czasem bywa i tak musi być... pogodziłam sie jush z ta myślą i nic nie zmienie choćbym chciała ... a moshe jednak ... nadzieja ehhh to nic nie daje...
Spędziłam spox nawet dzionek jak zawshe z eQipą w parQu Pozdro dla syskich =* wielkie buziaczki a jutro pirQa
ide za rash spać bo zaczynam mieć małego dołka przesh peffną osobe Buźki =*

Komentuj(0)


photo lostheart