...::: KtO Ma NaDzIeJe tEn i wE lZaCh sIe sMiEjE :::...

...:::śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą
nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo
mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią
czy ostatnia pierwszą:::...



..::KSIĘGA GOŚCI::..



[ pOoGląDaJ][ WpIsZ SiE ]

...::: Po co komu miłość?
Skoro ta druga osoba
cały czas okłamuje?!
Mówi, że kocha a żartuje
Mówi, że tęskni a tylko gra.
Snuje plany, daje nadzieje
A potem wali cały świat...
Zabiera wszystko
Zostajesz z niczym
I cały czas łkasz...



...:::Odchodzisz,
bez słów.
W milczeniu głośnym przemyka chłód.
Zabierasz wszystko,
co twoim było, tylko mą miłość
zostawiasz siłą.
Na skrawku nędzy, gdzie płoną dusze,
których łez nigdy nikt nie osuszył:::...



...:::Najbardziej odczujesz
brak jakiejs osoby
Gdy bedziesz siedział
Obok niej
i wiedział ze Ona
Nigdy nie bedzie Twoja:::...


..::LINKUSIE::..

JA
SuPer oBrAz3CzQi"
SuPer gIfY 3D"

..::BLOGI PRZYJACIÓŁ::..

setka
KamCia
Blondiii
ŻaneTka

pOzDro dLa koffAnYcH pSyJacIóŁ:


Blondiii
świonQi
Paulinki
Żanetki
Łukasza
BraciszQa Zipera
Koszcza
BraciszQa Chiny
Całego NoYbAu



Nadzieją żyję,
Że gdy koniec
Brudy istnienia zmyje,
Gdy czernią mnie upije
I potęgi swej użyje,
Po prostu zniknę, zapłaczę raz jeszcze
Żalem i smutkiem, bo oto nareszcie
Ujrzę światło i anioła,
Który do siebie mnie przywoła
I w pocie czoła
Zawalczy o mnie,
O mą duszę,
By ją oczyścić ze zła i żalu,
Który noszę w sobie samotnie,
Jak niechciana panna podczas balu...


..:: ARCHIWUM ::..


2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

talk.pl

Link :: 03.06.2005 :: 10:17

...::: To co było już nie wróci stracony czas... załujesz? nie musisz... =((( :::...



Siemanko dawno nie pisałam bo nie otwierają mi sie stronki internetowe =((( ale pozatym wszystko u mnie jakos leci...
Od wczoraj mam małego dołka =((( Nie wiem czy to vo bylo wczoraj bylo dlatego ze pod wpływem alkocholu to zrobiles albo nie wiem ... mi na prawde na tobie zalezy =((( i dobrze wiesz ze zrobilabym wszystko =))) haha
Rysiu sorrki za sysko ja jush nic nie wiem i nie wiem jak to sie wszystko ułozy =(((
Chcialabym aby wszystko było bardzoiej proste ale niestety tak nie idzie =(((
Dzisiaj ide ze świona o na rolki moshe sie nie zabije =))) buhahahaha zobaczymy jak bedzie postaram sie napisac jesczze kiedys jak mi zaczną stronki działac albo od kogoś tak jak np dzisiaj siedze w szkole na przerwie i wziełam sie za pisanie paU =*
Komentuj(2)


Link :: 04.06.2005 :: 00:04

...::: Nie ma już ciebie nie nawidze za to siebie , zycia i całego świata =(((((( :::...



Siemanko wam wszystkim =((( ja mam doła jak chOoOJ =((( chciałabym wkońcu skonczyć z tym, zyciem i za niedługo chyba zmnowu wezme tabletki =(((( tak jak rok temu =((( moshe teraz mnie jusH nie uratuja =(((( i umre?? =((( końiec problemów.. koenic niesczzsliwej miłosci ...
ja nie chce nikogo innego oprócz niego .. Kocham cie i reszta mnie nie obchodzi =((( nic ja wiem moshe kiedyś tewS mówiłam ze chce umrzec i moshe wtedy by bylo lepiej =(((..

...::: Ja wiem ze lepiej bylo by nieczuć nic lub cofnąc czas... nie chce z tym tak życ ta chwila już nie wróci =(((( :::...

I co ja mam robic... Łukasz kochgam cie i nigdy nigdy nikogo wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a oprócz tego to słabo mi bo widze krew =((((((((
Komentuj(3)


Link :: 11.06.2005 :: 15:28

...::: Kiedyś znajde dla nas dom, z wielkim oknem na świat, znowu zaczniesz ufac mi nie pozwole ci sie bać, kiedyś wszystkie czarne dni obrucimy w dobry żart znowu bedziesz ufał mi ... :::...



Siemanko wczoraj były moje urodzinki i troszke sie wkurzyłam =))) ale pozatym spox... pały wdupily na kamienie i spisaly zanetke mnie na szczęscie nie !!... ale i tak stwierdzili że piłam =) a wypiłam ino 0,5 piwka =) Potem poszlismy na anfe i do parQowej na impresske haha było spoko =) przed 1 byłam w domQ ciekawe do której dzisiaj bede miała czas oby do 3 =))) pozdro dla eQpiy =)))
Hehe juS do mnie dzwoniła Beacia i poffiedziała ze na nas czekają o boshe ale dzisiaj sie najbie =))))) Pozdro 4 all =*

Pozatym to wróciłam wczoraj z wycieczki trzy dniowej =)) i było zajebiscie nawet =) nie chodziłam z nimi na spacerki ale za to spałałm w domQ =p hehehe Pozdro 4 3G paU =)

Komentuj(0)


Link :: 12.06.2005 :: 12:36

...::: Obejmij mnie tylko tego jest mi brak przytul mnie mocno tak :::...



Siemanko syskim wczoraj na anfie było nawet spox... chociash mogło by być lepiej =) Pozatym nic ciekawego ...
Do pewnej osoby !! => powiedziałam ci cio masz zrobić i to chyba jest najlepsze rozwiązanie =( bez względu na wszystko !! O tamtą sie nie martw jush ja sie tym zajme żeby nie miała doła =) i nie bedzie miała =) Być szczęsliwy jesli masz na to okazje =) Może bedzie tak jak kiedyś ... Licze na Ciebie że nie zmarnujesz tego szcześcia =* pozdro=*
a u mnie nic ciekawego dzis na anfie sumptuastick =) i ide soibie z eQipą =)huehuehue =) Pozdro 4 all =) Jestem szczęśliwa ... czym ?? hmmm ... nie wiem =p
Komentuj(2)


Link :: 12.06.2005 :: 22:21

...::: Głęboko w środku tam, otwieram ci swój świat, otwieram to co w sercu mam :::...



Siemanko =* spędziłam dzisiaj super dzionek =) Najpierw z eQipą Myslowickiej potem z ... =))) Dzięki za ten wieczorek =* chociash i tak ffiem że ... (bez wzgledu na sysko i tak fiem swoje =p) Pozdro 4 all =) Ja cie w cale nie rozumiem =/ bo przeciesh moshe być tak jak jest teraz ... tylko ze... ehhh... nie wiem cio mam jeszcze napisac bo brak mi słow =( Pozdro =*
Komentuj(0)


Link :: 14.06.2005 :: 10:59

...::: Teraz wiem że warto zyć, Warto kochać, warto śnić, mieć nadzieje w lepszy świat, przeciez wieżysz tak jak ja... :::...




Siemanko SySkim =* Mam lekkiego dołka ale nie chce juS o tym SySkim myśleć bo ... sami wiecie =( Pozstanowiłam że dam sobie spokuj i poddaje sie tak po prostu =( Koniec ... :( ...wszystkiego =( może tak bedzie lepiej , ja juS nie mam sił walczyć, Proste ... Przegrałam i tyle co wiecej można powiedzieć =/

Pozdro dla moich przyjaciół którzy sa teraz ze mna =( =*

Komentuj(1)


Link :: 14.06.2005 :: 12:17
ta druga od lewej to ja =))))

Komentuj(0)


Link :: 14.06.2005 :: 23:39

...::: Jak by to było gdyby mnie nie było ?? =p :::...





Tak sobie czasem myśle ... jak by o było gdyby np zamiast mnie był ktos inny ... i nie doszłam do zadnego wniosku narazie buhahaha =) Pozatym to wszystko spoko =) jutro idziemy z zanetką do Szaroty na randke huehueehue ciekawe jak bedzie =) a jutro do szkoly znowu ... =( a w piątek na baje i z kumpelami do katowic do sklepu =) hehe pozdro dla was =* Dzieki 4 eQipa z parQ =) zawshe jak jestem z wami poprawiacie mi humoreQ =* wielkie buziaczki dla was ode mnie =)
Narazie kończe bo ide jush sobie nyny =) jutro znoffu tak wczas wstać =( łeeee =(
Komentuj(0)


Link :: 15.06.2005 :: 08:46

...::: lOs coś zabiera lecz daje coś innego w zamian :::...





Siemka syskim, dzisiaj jednak nie ide do budy =) ale musze gdzieś znaleźć swoje miejsce bo w domQ raczej niee =)
Pozatym myśle nad moją ostatnią rozmową z ... po prostu chce juS wszystko wiedzieć, znać prawde, której i tak sie nie dowiem , chce z nim bardzo szczeze porozmawiać ale nie wiem czy sie da !! =( Bo jakokoś ostatnio nie potrafie sie z nim dogadac =( ohHh boshe ... ja juS nie narzekam =) cieshe sie zyciem i tym co mi lOs dał... zajebistą eQipę na którą wiem że zawshe moge liczyć =) Jak to mówią... "lOs cos zabiera ...." - (tytuł notki)
Pozatym to lece sie psebrac i kajś na baje ... tylko kaj =((((
Komentuj(0)


Link :: 16.06.2005 :: 23:46

...::: Lecz dobrze wiem ze gdy znów ujże cie światło rozjaśni mrok :::...





Pozatym wszystkim że dziś akurat mam doła to jakośleci.,..
Co moge napisac... z ŁH juS totalny konieć nie mam sił o niego walczyc i życze mu szczęscia i nigdy ale jush nigdy z nim nie bede =/ !!!!!!!!! Teraz jedynie chce znaleźć szczęscie =) i nie zamarwiać sie niczym =) I wszystko w sumie zaczyna sie układac=* hehe dziekuje wszystkim którzy dzisiaj byli ze mną i siostrami =* jesteście super =* Dzięki na serio =) Gdyby nie wy ... nie bylo by mnie tutaj już =/ ale spoko =* Kończe bo jutro ide rano na targ a potem na chwilke do szkoły =) huehuehue =* PozdrOoOoffka =*
Komentuj(1)


Link :: 17.06.2005 :: 00:05

...::: Czasem jest źle ze jakoś nie tak :::...




Tak na prawde chciałabym udawać szczęsliwą ale nie umiem =( sztuczny uśmiech a serce nadal płacze ... postaram sie dla was o zrobić nie płakac=( trzytmać sie i być twarda a nie miętka =( oooo boshe =( dlaczego to tak musi być?? dlaczego ??=( Przepraszam za to jaka jestem i za moja miłość


tak bywa czadem i nic na to nie poradze już =( pisze teraz co czuje a czuje sie fatalnie =( kocham go =( ale nie chce !! nie chce już tyle cierpieć przez niego !! Boje sie teraz syskiego co w kolo sie dzieje =( Moze kiedyś Łukasz zrozumisz ze coś starciłes .. ale tego nie wiem =( mnie to już nie obchodzi traktuj mnie jak chcesz jako kumpele ale mnie to juS wali sysko =( juS mam syskow dOoOpie i nie chce o Tobie myśleć i wiem ze mi sie uda =D


A to mi sie bardzo podoba szczególnie te hasełko=( heh pozdro dla wszystkich i dla tych co nie skpowali ..
Dziś jest totalny koniec miedzy mną a Łukaszem !! To juz nie ma sensu jak chce byc z kimś innym prosze bardzo ja teS bede szczęsliwa !! chyba .. mam taką nadzieje !!
Dzisiaj to jest koniec i nie mam już nic =((((( Pozdro =*

Komentuj(1)


Link :: 18.06.2005 :: 15:46

...::: Spojżenia zdradzą wszystko,pragnienia, kazda myśl, uczucia, kto jest kim :::...





Siemanko =* z wczoraj na dzisiaj byłam na 18 u kumpla SaSa =) Było nawet nawet bo starsznie bolał mnie brzuszek =( i starsznie mi sie spać chciało... No ale potem jakoś sie wrozkreciło =) Zaczelismuy z kumplem lac sie wodą buhahaha i poszla jedna szkolanka ja byłam cała mokra :-D hahahaha Pozatym jak poszliśmy o 4 to siedzieliśmy pod estakadą godzine czekając na busa =/ i co sie tam działo tego lepiej nie bede mówiła na forum hahahaha :-D ale nic zbereźnego :-D huehuehue dzisiaj ide do parQ chyba ale nie wiem o której bo nie wiem jak sie wyrobie i wogóle jestem głodna :-D Pozdro dla syskich i eQipy z parQ =*
Komentuj(2)


Link :: 18.06.2005 :: 23:11

...::: Pokaż swoja twarz pokaż ile w sobie masz... kim naprawde jesteś kogo znam :::...






Zakopuje swój dołek który miałam przez ostatnie 5 miechów i ciesze sie tym co jest. Ulżyło mi jak wtedy powiedziałam Łuikaszowi ze nie mam isł walczyc i ze daje mu spokuj. teraz jakoś tal całkiem lepiej sie czuje =) no i oczywiście mam nadzieje ze tak juS zostanie =) Oczywiscie za to bardzo ciękuje mojej eQipie =* bo gdyby nie oni to nie wiem co bym zrobiła =)

pOzDrO dla:

*Robcia
*Kuli
*Kołoca
*Anioła
*Chiny
*Beaci
*Żanetki
i wszystkicg o których teraz zapomnialam napisać ale pamietajcie że wiem ze mi również pomogliście =*

Tęsknie...
Do tamtego czasu...
Który minął bezpowrotnie...
Kiedy każda decyzja była dobra...
I każdy wybór prawidłowy...

Jakoś to bywa i leci mi życie =) Cio moge powiedzieć ?? hmmm
że dzisiaj było spoko huehue =) posmiałam sie i wogóle =) dostalam kffiatuska =p huehue i lUuuUz thx =* bracisku =) hehehe ide spac bo jestem dalej zmęczona papapap =)

pS... Łukasz ja se z tego nic nie robie co ty do mnie gadasz a ty robisz z siebie jedynie błazna =] wiec wyluzuj bo życie jest piękne =)
Komentuj(1)


Link :: 19.06.2005 :: 22:43

...::: bo to dla nas powstyał świat świecą gwiazdy wieje wiatr :::...



Siemsanlko syskim dzisiaj dzien spędziłam w parQ a wczesniej z Żabką na piffku =) Było super =) potem byłam w domQ na obiedzie i w parQ =) hehehehe wipiłam parepiwek i sie skurzyłam =/ haha ale mni teraz dziwnie =) Dzięki osobie która mnie odprowadziła =
] Pozro 4 all i tyle buziaki =)
Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 09:10

...::: Powiedz co o mnie myslisz Chociaż wiem ze nic nie zmienie, Daj mi spokuj który w Tobie tkiwł,Daj nadzieje, Daj mi wiare aby dalej zyć, Daj powód aby trwac, Uwież nie potrfaie pozbierac sie w sobie :::...



Siemanko wam wszystkim. Zaraz spadam do bOoOdY =/ i wyniki egzaminów =/ boje sie juS ...
Pow czorajs zej libacji jakoś zyje =) haha ale juS od dzisiaj nie pije =) dopiero moshe 2 piffka na zakończenie roku =] a tak juS nie =)
Za niedługo juS jade do sielpi =P haha i bedzie zabawa z moja koffaną Paulinką =* wielkie buziaczki dla ciebie siostrzyczko =*
Pamietaj dobra zabawa i nasza skromność to podstawa =)
Powiem wam że wszystko jest jakoś inaczej =/ nie wiem dziwnie sie czuje bo kiedys mialam zupełnie inne plany z kimś innym niż teraz =( i troche wspomniania wracają ale komu by nie wracały ...=/ na szczescie... spotykam sie z kimś dzięki komu może moje życie znowu zacznie być piękne =] Pozdro dla Ciebie =)
Nie wiem juS jak to sysko wyjdzie =/ nie wiem juS nic =( Ide pozDro =* papacie

Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 22:33

...::: Ktos zbudował między nami nienawiściu mur, ktoś nam zabrał nasze plany dająć ból :::...



Siemanko syskim =*
Dzisiaj jak zwykle byłam w parQ =] i było spoko. Nic ciekawego sie nie działo wiec nawet nie mam o czym pisac =)
CHolernie boli mnie kolczyk ='( i boje sie ze znowu mi sie przerwie =( ehhhh

Za pare dni jade do Sielpi =) tam przynajmniej mam z kim byc =( Wiem że nie bede chciała tu wracać =( bo nie mam juS dla kogo...

Tak pozatym to u mnie nawet zycie leci =) Spotykam sie z takim kumplem ale spoko jest i jak narazie bardzo go lubie =)
Moze nawet coś z tego wyjdzie =)
Fakt faktem że szkoda ze nie jestem z ŁH bo coś czuje do niego ale obiecałam ze dam mu spokuj i tak bedzie !! Więc ŁukasH nie mash sie o co martwic =) Qmpel = Qmpela i tylko tyle =) Ty wiesz ze zycze Ci szczęscia =)

Na tym bede juS kończyc =) bo zaraz ide spać a jutrom na targ po spodnie =) pOzDrO 4 aLl

Komentuj(2)


Link :: 24.06.2005 :: 07:15

...::: nie jestem egoistką, żyje dla siebie i dla siebie umre =) :::...



Siemanko wszystkim =* Wczoraj w byłam piramidzie =) hihi od 19,30 do 21,15 było tak sobie boi byłm starsznie zmęczona =) ale sie pobawiłam ...
A dzisiaj wkońcu konieć roku =) Ciekawe jak dzisiaj bedzie ... czy ash tak źle ze SyScy zaczna ryczć albo i nie =]
Mushe pomyśleć nad moim życiem bo źle sie porobiło tzn .... może nie źle ale jakos tak dziwnie =( i mushe zrobić z tym pożądek ..
ide sie ubierać i wykąpciać bo jeSce nie zdąze =) papa=)

Komentuj(2)


photo lostheart