pysia - komentarze



...::: Czasem jest źle ze jakoś nie tak :::...




Tak na prawde chciałabym udawać szczęsliwą ale nie umiem =( sztuczny uśmiech a serce nadal płacze ... postaram sie dla was o zrobić nie płakac=( trzytmać sie i być twarda a nie miętka =( oooo boshe =( dlaczego to tak musi być?? dlaczego ??=( Przepraszam za to jaka jestem i za moja miłość


tak bywa czadem i nic na to nie poradze już =( pisze teraz co czuje a czuje sie fatalnie =( kocham go =( ale nie chce !! nie chce już tyle cierpieć przez niego !! Boje sie teraz syskiego co w kolo sie dzieje =( Moze kiedyś Łukasz zrozumisz ze coś starciłes .. ale tego nie wiem =( mnie to już nie obchodzi traktuj mnie jak chcesz jako kumpele ale mnie to juS wali sysko =( juS mam syskow dOoOpie i nie chce o Tobie myśleć i wiem ze mi sie uda =D


A to mi sie bardzo podoba szczególnie te hasełko=( heh pozdro dla wszystkich i dla tych co nie skpowali ..
Dziś jest totalny koniec miedzy mną a Łukaszem !! To juz nie ma sensu jak chce byc z kimś innym prosze bardzo ja teS bede szczęsliwa !! chyba .. mam taką nadzieje !!
Dzisiaj to jest koniec i nie mam już nic =((((( Pozdro =*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.06.2005 :: 00:14 :: 217.153.84.66

powiem ci ze ja tez jestem w takiej samej sytuacji
chiałam sie z nim pozegnac zawołac przytulic ale nie umiałam
bo cos mnie dreczyło złego nie umialam poprostu ale wiem ze wy sie kochacie ale manie i dla c... jest zapozno ty to moesz odratowac ale ja juz nie ratuj cio mozesz bo ja juz nic .....
nie moge nawet nie umiem caluski siostra
Talk.pl :: Wróć