18.06.2005 :: 23:11

...::: Pokaż swoja twarz pokaż ile w sobie masz... kim naprawde jesteś kogo znam :::...

Zakopuje swój dołek który miałam przez ostatnie 5 miechów i ciesze sie tym co jest. Ulżyło mi jak wtedy powiedziałam Łuikaszowi ze nie mam isł walczyc i ze daje mu spokuj. teraz jakoś tal całkiem lepiej sie czuje =) no i oczywiście mam nadzieje ze tak juS zostanie =) Oczywiscie za to bardzo ciękuje mojej eQipie =* bo gdyby nie oni to nie wiem co bym zrobiła =) pOzDrO dla: *Robcia *Kuli *Kołoca *Anioła *Chiny *Beaci *Żanetki i wszystkicg o których teraz zapomnialam napisać ale pamietajcie że wiem ze mi również pomogliście =* Tęsknie... Do tamtego czasu... Który minął bezpowrotnie... Kiedy każda decyzja była dobra... I każdy wybór prawidłowy... Jakoś to bywa i leci mi życie =) Cio moge powiedzieć ?? hmmm że dzisiaj było spoko huehue =) posmiałam sie i wogóle =) dostalam kffiatuska =p huehue i lUuuUz thx =* bracisku =) hehehe ide spac bo jestem dalej zmęczona papapap =) pS... Łukasz ja se z tego nic nie robie co ty do mnie gadasz a ty robisz z siebie jedynie błazna =] wiec wyluzuj bo życie jest piękne =)