pysia - komentarze



...::: Spojżenia zdradzą wszystko,pragnienia, kazda myśl, uczucia, kto jest kim :::...





Siemanko =* z wczoraj na dzisiaj byłam na 18 u kumpla SaSa =) Było nawet nawet bo starsznie bolał mnie brzuszek =( i starsznie mi sie spać chciało... No ale potem jakoś sie wrozkreciło =) Zaczelismuy z kumplem lac sie wodą buhahaha i poszla jedna szkolanka ja byłam cała mokra :-D hahahaha Pozatym jak poszliśmy o 4 to siedzieliśmy pod estakadą godzine czekając na busa =/ i co sie tam działo tego lepiej nie bede mówiła na forum hahahaha :-D ale nic zbereźnego :-D huehuehue dzisiaj ide do parQ chyba ale nie wiem o której bo nie wiem jak sie wyrobie i wogóle jestem głodna :-D Pozdro dla syskich i eQipy z parQ =*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.06.2005 :: 23:29 :: 80.51.191.2

MoDy SaS

huehe dobrze ze nie opisywalas tego co bylo pod estakadą bo niezła siara by była :D:D:D: Pozdro all dla całej ekipy co była na 18 i nie tylko !! (np.Becks
)
18.06.2005 :: 15:59 :: 80.51.191.2

Caniball

Siemka Koffanie!! widze szalony dzionek=D Szkoda tylko ze bolał cie brzuszek!! super zaraz po ciebie przyje i sobie ...... no wiesz!! Pozdro dla syskich A najbardziej dla CIEBIE!!
Talk.pl :: Wróć