20.06.2005 :: 09:10

...::: Powiedz co o mnie myslisz Chociaż wiem ze nic nie zmienie, Daj mi spokuj który w Tobie tkiwł,Daj nadzieje, Daj mi wiare aby dalej zyć, Daj powód aby trwac, Uwież nie potrfaie pozbierac sie w sobie :::...

Siemanko wam wszystkim. Zaraz spadam do bOoOdY =/ i wyniki egzaminów =/ boje sie juS ... Pow czorajs zej libacji jako¶ zyje =) haha ale juS od dzisiaj nie pije =) dopiero moshe 2 piffka na zakończenie roku =] a tak juS nie =) Za niedługo juS jade do sielpi =P haha i bedzie zabawa z moja koffan± Paulink± =* wielkie buziaczki dla ciebie siostrzyczko =* Pamietaj dobra zabawa i nasza skromno¶ć to podstawa =) Powiem wam że wszystko jest jako¶ inaczej =/ nie wiem dziwnie sie czuje bo kiedys mialam zupełnie inne plany z kim¶ innym niż teraz =( i troche wspomniania wracaj± ale komu by nie wracały ...=/ na szczescie... spotykam sie z kim¶ dzięki komu może moje życie znowu zacznie być piękne =] Pozdro dla Ciebie =) Nie wiem juS jak to sysko wyjdzie =/ nie wiem juS nic =( Ide pozDro =* papacie