pysia - komentarze



...::: To co było już nie wróci stracony czas... załujesz? nie musisz... =((( :::...



Siemanko dawno nie pisałam bo nie otwierają mi sie stronki internetowe =((( ale pozatym wszystko u mnie jakos leci...
Od wczoraj mam małego dołka =((( Nie wiem czy to vo bylo wczoraj bylo dlatego ze pod wpływem alkocholu to zrobiles albo nie wiem ... mi na prawde na tobie zalezy =((( i dobrze wiesz ze zrobilabym wszystko =))) haha
Rysiu sorrki za sysko ja jush nic nie wiem i nie wiem jak to sie wszystko ułozy =(((
Chcialabym aby wszystko było bardzoiej proste ale niestety tak nie idzie =(((
Dzisiaj ide ze świona o na rolki moshe sie nie zabije =))) buhahahaha zobaczymy jak bedzie postaram sie napisac jesczze kiedys jak mi zaczną stronki działac albo od kogoś tak jak np dzisiaj siedze w szkole na przerwie i wziełam sie za pisanie paU =*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.07.2007 :: 00:23 :: aboz20.neoplus.adsl.tpnet.pl

kaschi

ej..dzewczynko na rolkach chcesz sie zabic??ale zajebisty szantaz!! masz zapewne 12 lat
03.06.2005 :: 16:00 :: ddu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

amazonka

Hejka lubisz zwierzątka wszystkich rodzajów. Wpadnij do mnie na bloga http://zwierzaki-zwierzaczki.blog.onet.p l
Tam napewno coś dla siebie znajdziesz. Jeżeli zostawisz mi komcie z twoim adresem bloga to będę do ciebie wpadać. Pozdrowionka.
Talk.pl :: Wróć