pysia - komentarze



...::: Pokaż swoja twarz pokaż ile w sobie masz... kim naprawde jesteś kogo znam :::...






Zakopuje swój dołek który miałam przez ostatnie 5 miechów i ciesze sie tym co jest. Ulżyło mi jak wtedy powiedziałam Łuikaszowi ze nie mam isł walczyc i ze daje mu spokuj. teraz jakoś tal całkiem lepiej sie czuje =) no i oczywiście mam nadzieje ze tak juS zostanie =) Oczywiscie za to bardzo ciękuje mojej eQipie =* bo gdyby nie oni to nie wiem co bym zrobiła =)

pOzDrO dla:

*Robcia
*Kuli
*Kołoca
*Anioła
*Chiny
*Beaci
*Żanetki
i wszystkicg o których teraz zapomnialam napisać ale pamietajcie że wiem ze mi również pomogliście =*

Tęsknie...
Do tamtego czasu...
Który minął bezpowrotnie...
Kiedy każda decyzja była dobra...
I każdy wybór prawidłowy...

Jakoś to bywa i leci mi życie =) Cio moge powiedzieć ?? hmmm
że dzisiaj było spoko huehue =) posmiałam sie i wogóle =) dostalam kffiatuska =p huehue i lUuuUz thx =* bracisku =) hehehe ide spac bo jestem dalej zmęczona papapap =)

pS... Łukasz ja se z tego nic nie robie co ty do mnie gadasz a ty robisz z siebie jedynie błazna =] wiec wyluzuj bo życie jest piękne =)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.06.2005 :: 12:07 :: deg44.neoplus.adsl.tpnet.pl

vanillaninja

Hejka masz zaczepistego bloga. Miło by mi było gdybyś wpadł/a na mojego bloga. Pomóż mi by mój blog był w najczęsciej odwiedzanych. Jak napiszesz mi komenta to będziesz u mnie w linkach i będę ci często komciować. http://vanillaninjamusic.blog.onet.pl
Z góry wielkoe Thx i Pozdro 4 you
Talk.pl :: Wróć